20. duben 2004

Tuning sraz 17.4.2004 Kopřivnice

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 5135×, Komentářů: 9, Líbí se Autor:
sraz všeho co má kola

Tak jsem se letos zúčastnil prvního tuning srazu, který se konal 17.4.2004 na oválu v Kopřivnici, který slouží jako testovací dráha pro vozy Tatra.

Vyrazili jsme kolem 8h ranní a už před Příborem se začala tvořit kolona aut (do kopřivnice je to dalších 10km). Zkusili jsme to vzít oklikou, ale taky to bylo k ničemu, příjezdové cesty byly ucpány ze všech stran, tak jsme nakonec nechali auta asi 3km od místa konání a šli pěšky.

Jakožto fanda Škodovek jsem od srazu ani moc neočekával ani jsem se nespletl. Sraz byl víceméně o tom, kdo si co koupil, co si na auto nalepil za plasty a kolik dal za přečipování řídící jednotky. Polovina aut měla otevřené kufry a pouštěla si hudbu, kterou uznala za vhodné, takže to bylo spíše jako v cirkuse.

Celkově tento sraz hodnotím jako nezdařený, protože:

  • nevyřešený příjez aut
  • velké vstupné (100Kč/os; moc peněz za málo ovoce)
  • žádná organizace (popř. nezvládnutá)
  • žádný program (popř. nezvládnutý)
  • ve 14h se všichni sebrali a odjeli

No a tady je pár fotek. Rozdělil jsem to na vozy Škoda a ostatní. Jelikož máme každý jiný vkus, tak jsem to nechtěl třídit podle toho co se mi líbí a co ne, nebo co je spíše k smíchu, než na ukazování.

Škoda:

Ostatní:

Zbytek fotek najdete ve fotogalerii.

Ti co se rozhodovali, jestli jet nebo ne, tak jestli jste nejeli, tak jste udělali dobře, a raději peníze utraťte za něco jiného.


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 5135×, Komentářů: 9, Líbí se Autor:
-> RST: no ti kluci na to ale nevypadali, kdybys viděl, jak se chlubili tím motorem, a odpovídalo to asi tomu, jak vypadá to auto ...
No co recese, to přece nemůže nikdo myslet vážně!
to žlutý kilo je fakt prasečina
jo a jeste k tomu knusnemu kilu...SPZ zacina BR...a fakt to je brrrrrrrr...odpornejsi auto jsem v zivote nevidela...to jsem proste musela vyfotit🙂
Prostě jsme toto auto odsoudili a necháme ho vybuchnout...jo, to by šlo!
No to auto tomu odpovídá, že to byli nějací village people. Zvlášť mě fascinuje technická finesa vyřešení zadního lemu. Všichni se snažíme o kulaté a ono se to dělá tahle.
jj, to kilo bylo drsné, a kdybyste viděli ty majitele, čouhaly jim vídle z kapes a v hubě měli slámu
¨To kilo s těma otočenejma diskama bych chtěl taky....hodit do šrotu...nikam jinam se to nehodí. Bude docela sranda až někde borec ztratí kolo.
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Ja jsem přijel od mořkova, žadná fronta. Zastavil jsem před bránou kde se neplatilo a pří hromadění davu se to v 8:15 protrhlo a dav okolo 2 000 lidí se řítil dovnitř a zadara a tak jsem tam nemohl chybět.Bylo to slabší, ale lepší než h...o.