20. duben 2004

Tuning sraz 17.4.2004 Kopřivnice

Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 5135×, Komentářů: 9, Líbí se Autor:
sraz všeho co má kola

Tak jsem se letos zúčastnil prvního tuning srazu, který se konal 17.4.2004 na oválu v Kopřivnici, který slouží jako testovací dráha pro vozy Tatra.

Vyrazili jsme kolem 8h ranní a už před Příborem se začala tvořit kolona aut (do kopřivnice je to dalších 10km). Zkusili jsme to vzít oklikou, ale taky to bylo k ničemu, příjezdové cesty byly ucpány ze všech stran, tak jsme nakonec nechali auta asi 3km od místa konání a šli pěšky.

Jakožto fanda Škodovek jsem od srazu ani moc neočekával ani jsem se nespletl. Sraz byl víceméně o tom, kdo si co koupil, co si na auto nalepil za plasty a kolik dal za přečipování řídící jednotky. Polovina aut měla otevřené kufry a pouštěla si hudbu, kterou uznala za vhodné, takže to bylo spíše jako v cirkuse.

Celkově tento sraz hodnotím jako nezdařený, protože:

  • nevyřešený příjez aut
  • velké vstupné (100Kč/os; moc peněz za málo ovoce)
  • žádná organizace (popř. nezvládnutá)
  • žádný program (popř. nezvládnutý)
  • ve 14h se všichni sebrali a odjeli

No a tady je pár fotek. Rozdělil jsem to na vozy Škoda a ostatní. Jelikož máme každý jiný vkus, tak jsem to nechtěl třídit podle toho co se mi líbí a co ne, nebo co je spíše k smíchu, než na ukazování.

Škoda:

Ostatní:

Zbytek fotek najdete ve fotogalerii.

Ti co se rozhodovali, jestli jet nebo ne, tak jestli jste nejeli, tak jste udělali dobře, a raději peníze utraťte za něco jiného.


Rubrika: Reportáže ze srazů, Přečteno: 5135×, Komentářů: 9, Líbí se Autor:
-> RST: no ti kluci na to ale nevypadali, kdybys viděl, jak se chlubili tím motorem, a odpovídalo to asi tomu, jak vypadá to auto ...
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
No co recese, to přece nemůže nikdo myslet vážně!
to žlutý kilo je fakt prasečina
jo a jeste k tomu knusnemu kilu...SPZ zacina BR...a fakt to je brrrrrrrr...odpornejsi auto jsem v zivote nevidela...to jsem proste musela vyfotit🙂
Prostě jsme toto auto odsoudili a necháme ho vybuchnout...jo, to by šlo!
No to auto tomu odpovídá, že to byli nějací village people. Zvlášť mě fascinuje technická finesa vyřešení zadního lemu. Všichni se snažíme o kulaté a ono se to dělá tahle.
jj, to kilo bylo drsné, a kdybyste viděli ty majitele, čouhaly jim vídle z kapes a v hubě měli slámu
¨To kilo s těma otočenejma diskama bych chtěl taky....hodit do šrotu...nikam jinam se to nehodí. Bude docela sranda až někde borec ztratí kolo.
Ja jsem přijel od mořkova, žadná fronta. Zastavil jsem před bránou kde se neplatilo a pří hromadění davu se to v 8:15 protrhlo a dav okolo 2 000 lidí se řítil dovnitř a zadara a tak jsem tam nemohl chybět.Bylo to slabší, ale lepší než h...o.