25. duben 2005

Š 120 S Rallye

Rubrika: Nostalgie ze 70.let, Přečteno: 11740×, Komentářů: 11, Líbí se Autor: Medvěd
Soutěžní Škodovka

Nedávno, při úklidu dílny, jsem narazil na starý pohled. Ten pohled jsem od někoho dostal někdy v roce 1980. To bylo v době, po návratu z vojny, když jsem sháněl nějaký pojezd. Ani nevím, zda poznámka na zadní straně je pravdivá, že to bylo Blahnovo auto. V každém případě to byla modla, která mi dodávala sílu při stavbě " Pistáciového ", mojí první hundrtky. Pokud někdo budete chtít ten obrázek ve větším rozlišení na tapetu pozadí, tak se ozvěte a já to naskenuji a pošlu.


Rubrika: Nostalgie ze 70.let, Přečteno: 11740×, Komentářů: 11, Líbí se Autor: Medvěd
Zdar chlapi. Podla čoho viete, že má to auto vpredu malý chladič, keď je fotené zboku?🙂))
Mohol by si mi tú ohľadnicu prosím ťa poslať mailom? Moja adresa je ferdo_mravec@centrum.cz
K tem dvema erkum v Jindrichaci: Jel jsem okolo, zastavil, prohledl a odjel. Krome vysoke ceny mne zaujal dost mizerny stav skryty pod VELKOU vrstvou laku. Opravdu jsou hezka, kdyz jedete tak osmdesatkou okolo...
Děkuji za nabídky. Ale protože mám podmínky, zkušenosti a prstředky(celkem dobře vybavenou dílnu, dřív jsem v autoopravárenství podnikal), scháním tedy něco okolo 5 - 7 tisíc, hlavně kompletní, orig.díly a na papírech. Stejně budu dělat kompletní repasi a vestavby. PS. nepatří to do rubriky inzerce???
Pro Medvěda (vlastně pro všechny kdo touží po éru) - v jednom bazaru v Jindřichově Hradci stojí již nějaký čas dvě éra, červené a oranžové, a takhle z auta od cesty vypadají zachovale. Jezdím tudy každý týden, takže můžu případným zájemcům zjistit nějaké podrobnosti... Kdyžtak pište na email...
Tak to jo, budu se těšit....
Po návratu z vojny v roce 80, jsem vystřídal hromadu aut. Od 1000 MBX,Feldu,100 - Pistáciový, Fiat 850 SC, Volha 21, Erko - Svatojánka (od r.83 - 94 a najezdil asi 200 000 Km), pak Garde 120, Rapid 130 5Q, Golf II, Golf III TDI GT a další. Až se k tomu dostanu, Tak dám na server i nějaké fotky. V současné době hledám nějakého sirotka (Erko), kterého bych se ujal a zrenovoval si ho.
Móooc pěkné... foto i popis....


A co Ty ? Máš také nějakou tu \"ostrou\" káru ? Já jsem tu po webu koukal po té Tvé Pistáciové a nic jsem nenašel !!! No, ale hledání mi moc nejde...tak jak je to ?
Móóc pěkný pohled takové už se nedělají.Martin má dozajista pravdu jedná jedná se o Š 100 rally A2 1150 ma svou dobu dóst vostrý káry.v každém případě moc díky za takovýhle obrázek.
Spíše je zajímavý ten drobný popisu vozu na zadní straně pohlednice....
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Nemůžu si odpustit poznámku - připadá mi však, že auto na obrázku není 120 S, ale 110 l Rallye A2 1150. ( nárazníky, chladič venku vepředu, malý lem zadního blatníku). Nechci být rejpal, ale jinak moc pěkný dobový obrázek.