14. červen 2005

Škoda 110L - Vladan

Rubrika: Hundrtky a Litrovky, Přečteno: 4816×, Komentářů: 6, Líbí se Autor: mmajor

Už dlouho se chci dostat k tomu ukázat světu Vladana pomocí tohoto serveru. Avšak času je opravdu pomálu.A tak jsem se k tomu dostal až nyní.

Vladana jsem koupil od svého dědy v roce 1998 v "přijatelném" stavu. Ale nakonec jsme zjistili, že stav "přijatelný" je poněkud horší než se dříve zdálo a tak proběhla kompletní oprava: vyvařování podlahy, nové prahy, veškerá plechařina nová, původní zůstal jenom skelet. Autu byl darová akrilátový lak roku 1999. Od té doby Vladan jezdí po našich cestách. V poslední době prodělal menší kosmetické změny, a to: zrcátka beskyd sport a přední spoiler pod narazník. Fotografie z vývoje nemam. Neprobíhala vůbec žádná dokumentace. :(

Motor je ve Vladanovi čistá 110L (najeto cca. 6kKm od GO, u původního motoru praskla klikovka), jezdí pěkně. V hlavě je mnoho představ, které nevím kdy a v jakém smysl se naplní. Zatím Vladan vypadá, tak jak vypadá. Pokud mi zbyde ještě trocha času, tak v blízke době přidám dakĺší info.


Rubrika: Hundrtky a Litrovky, Přečteno: 4816×, Komentářů: 6, Líbí se Autor: mmajor
pěkný kilo jen se víc rozepsat v tom článku a přihodit pár fotek ze vnitř a nbude to mít chybu🙂
Fotky jsou opravdu neupravovane. Fotil mi to moc sikovny kluk se sikovnou masinkou.🙂 Muzu vas ujistit, ze venkovni vzhled uz zustane, takovy jaky ho vidite. Uvazuji o nejakych kolech. Asi dopadnou kopretiny mozna apolla. To jeste nevim, musim to poradne promyslet. 🙂 Co se tyce poklic, tak o nich opravdu neuvazuji. Pridam sem tedka jednu fotku, ktera uz bude upravovana.
Héézkýý. No naozaj pekné kilo. Hlavne tam už nerob žiadne úpravy. Nechaj to tak ako to je. Kilá v origináli majú pre mňa väčšiu hodnotu než nejaké tuningové blboviny.
Tož luxus kilečko, luxus... co poklice?
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Pěkný fotky a kilo taky. Máš smysl pro estetiku. Jsou ty fotky nějak upravený? To pozadí mázlý a ten tvůj odraz v tom skle, nezdá se mi to🙂
Krasna barva, pekny kilo 😉