Pokud to nezvládneš sám, asi nejlepší koupit komplet novou sadu centrálního zamykání a vyměnit to celé. Tohle bude umět každý servis.
Díky moc za rady, ten návod je na mě hrozně složitej, to určitě nedám 🙁 Max. kouknu pod tu schránku u spolujezdce. No ono je totiž divný, že to právě jde odemykat centrálně u spolujezdce, u řidiče to jde jen občas. Na dálku to šlo dřív parádně, jak ke kufru (tam to přestalo fungovat jako první), tak i komplet dveře, to dřív šlo i na 100 m nebo krz zeď a pak to jakoby začalo skomírat až to šlo třeba jen když jsem odemykání na DO držel zmáčklé půl minuty, než se to rozmyslelo a odemklo/zamklo se to a pak už to postupně nešlo vůbec. Baterku v DO mám samozřejmě novou, to bylo první co jsem vyměnil. Neví někdo kdo by to uměl zprovoznit Praha a okolí?
Zkus tohle, to zní podobně tvému problému - je to sice na felicii, ale nebude v tom zásadní rozdíl.
https://www.skoda-techweb.cz/clanek.php?id=492
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Ahoj,
Těžko říct, kdysi jsem to dával do Favorita a fungovalo to dobře. Tipoval bych někde zoxidované kontakty, pravděpodobně na kabelu ze dveří u řidiče (pokud to z těchto mechanicky nefunguje pokaždé). Už si ale nepamatuju jestli je kontakt, ve dveřích, ve sloupku nebo jen u řídící jednotky...
Samotný přijímač dálkového ovládání byl součástí řídící jednotky, takže buď nějaká blbost jako baterie v DO a nebo porouchaná jednotka... Vzhledem k tomu, že ti to alespoň nějakým způsobem spolehlivě funguje (ze dveří od spolujezdce).
Ta jednotka je myslim pod schrankou u spolujezdce.
Mám škodu Forman, poradil by někdo co s dálkovým ovládáním? Centrál přestal fungovat, nejdřív to začalo takovým, že to chvíli jde chvíli ne, pak to přestalo jít úplně. Když zamykám mechanicky u spolujezdce zamknou se všechny dveře. Nevím co tam mám, ppd. Brano, ale upřímně ani nevím kde to hledat a hlavně o tom nemůžu nikde nic najít na netu...Díky všem za případné rady.