25. duben 2005

Š 120 S Rallye

Rubrika: Nostalgie ze 70.let, Přečteno: 11740×, Komentářů: 11, Líbí se Autor: Medvěd
Soutěžní Škodovka

Nedávno, při úklidu dílny, jsem narazil na starý pohled. Ten pohled jsem od někoho dostal někdy v roce 1980. To bylo v době, po návratu z vojny, když jsem sháněl nějaký pojezd. Ani nevím, zda poznámka na zadní straně je pravdivá, že to bylo Blahnovo auto. V každém případě to byla modla, která mi dodávala sílu při stavbě " Pistáciového ", mojí první hundrtky. Pokud někdo budete chtít ten obrázek ve větším rozlišení na tapetu pozadí, tak se ozvěte a já to naskenuji a pošlu.


Rubrika: Nostalgie ze 70.let, Přečteno: 11740×, Komentářů: 11, Líbí se Autor: Medvěd
Zdar chlapi. Podla čoho viete, že má to auto vpredu malý chladič, keď je fotené zboku?🙂))
Mohol by si mi tú ohľadnicu prosím ťa poslať mailom? Moja adresa je ferdo_mravec@centrum.cz
K tem dvema erkum v Jindrichaci: Jel jsem okolo, zastavil, prohledl a odjel. Krome vysoke ceny mne zaujal dost mizerny stav skryty pod VELKOU vrstvou laku. Opravdu jsou hezka, kdyz jedete tak osmdesatkou okolo...
Děkuji za nabídky. Ale protože mám podmínky, zkušenosti a prstředky(celkem dobře vybavenou dílnu, dřív jsem v autoopravárenství podnikal), scháním tedy něco okolo 5 - 7 tisíc, hlavně kompletní, orig.díly a na papírech. Stejně budu dělat kompletní repasi a vestavby. PS. nepatří to do rubriky inzerce???
Pro Medvěda (vlastně pro všechny kdo touží po éru) - v jednom bazaru v Jindřichově Hradci stojí již nějaký čas dvě éra, červené a oranžové, a takhle z auta od cesty vypadají zachovale. Jezdím tudy každý týden, takže můžu případným zájemcům zjistit nějaké podrobnosti... Kdyžtak pište na email...
Tak to jo, budu se těšit....
Po návratu z vojny v roce 80, jsem vystřídal hromadu aut. Od 1000 MBX,Feldu,100 - Pistáciový, Fiat 850 SC, Volha 21, Erko - Svatojánka (od r.83 - 94 a najezdil asi 200 000 Km), pak Garde 120, Rapid 130 5Q, Golf II, Golf III TDI GT a další. Až se k tomu dostanu, Tak dám na server i nějaké fotky. V současné době hledám nějakého sirotka (Erko), kterého bych se ujal a zrenovoval si ho.
Móooc pěkné... foto i popis....


A co Ty ? Máš také nějakou tu \"ostrou\" káru ? Já jsem tu po webu koukal po té Tvé Pistáciové a nic jsem nenašel !!! No, ale hledání mi moc nejde...tak jak je to ?
Móóc pěkný pohled takové už se nedělají.Martin má dozajista pravdu jedná jedná se o Š 100 rally A2 1150 ma svou dobu dóst vostrý káry.v každém případě moc díky za takovýhle obrázek.
Odpověď na příspěvek [ zpět ]
Zrušit
Spíše je zajímavý ten drobný popisu vozu na zadní straně pohlednice....
Nemůžu si odpustit poznámku - připadá mi však, že auto na obrázku není 120 S, ale 110 l Rallye A2 1150. ( nárazníky, chladič venku vepředu, malý lem zadního blatníku). Nechci být rejpal, ale jinak moc pěkný dobový obrázek.