Natahal jsem na svůj bločík http://mojekilo.blog.cz různé fotky a výseky z dobových pohlednic, myslím, že stojí za to se kouknout 🙂 Vše mám samozřejmě doma, takže kdyby snad někdo něco chtěl v super kvalitě tak písněte na mejl.