Šestioko - speciál pro Michala K.

Sestioko bylo na tomhle mem eRku z roku 1971... bohuzel clovek od ktereho jsem ho kupoval ho nekomu venoval protoze z toho auta chtel stavet 130 RS 🙁
To už motáte s 200RS 😉
další kousek...
...že by v jiném kabátku, nebo se jich postavilo víc?
Ustřelila prdel... v plném slova smyslu.
a pak také takto 🙂
a tuhle
a tady
nebo takto
A pozdější snížené
Ano, Ing. Šedivý
Já znám jen to z Petrových obrázků, jezdil s tím Ing.Šedivý na začátku 70.let, zřejmě před tím, než v 73 postavil 110R se sníženou střechou.
Já našel taky jedno
...a
Petře, dík za snímky, já jsem zatím naživo viděl tento druh šestioka.
A ještě jedna zepředu
Uveďte mě někdo do obrazu prosím. Já vždy myslel, že to byla jen nějaká tvořivost. Nebo to byl vážně regulerně vyráběný díl ? Či snad jen pro potřeby autosportu ?