Jardo, těším se na ten článek o PU-čku...
JJ, ruská kvalita, já hodlám napsat článek o stejném přístroji ale československé výroby PU 140
je to ruský
A kto to vyrábal? Ten základ mi pripomína nejaký ruský voltmeter, ktorým meriame v škole.
ještě
Elektronický měřák na starší motory,měří odtrh,otáčky,předstih a já nevím co ještě,nemám k tomu návod,ale udělalo to asi komplet diagnozu motoru.