ramena
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Mira
7. březen 2007
Diky 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
Tátomechanük
6. březen 2007
Ano, jsou
Líbí se
Link
Odpovědět
Mira
6. březen 2007
Zdravim,chci se zeptat jestli jsou zadní podelna ramena ze 120 nebo 105ky stejny jako na erko..diky moc 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
7. březen 2007