Kamrád, co jezdil rodeocros s felicií měl "furtosvor". Do difenreciálu naházel železo a provařil to... Jestli chceš být trochu decentnější, svrtej satelity s klecí a zakolíkuj, jak zde již bylo naznačeno. Plánky a postupy na tohle nehledej.


Dalo by se taky planetový kola mezi sebou natvrdo propojit kusem hřídele, možností je spousta, stačí vědět jak to funguje a co je potřeba zablokovat.
třeba kaskadéři co jezdí na 2 kolech to mají zavařený "natvrdo"
Je to přesně jak píšete, zlikvidovat funkci diferáku... kdo někdy okusil na sněhu auto bez diferáku, už nikdy nechce jinak... Je jasný, že když se s tim bude lítat po asfaltu, brzy mě to opustí, ale na mokru a na sněhu to nemůže bejt problém?? Pro člověka, kterej v Jablonci nad Nisou nevěří na globální oteplování ideální vůz. K nápadu s tyčkou, která by to blokovala... o tom sem taky přemejšlel, ale nikdy sem neslyšel o nikom, kdo by to tak měl, každopádně zkusim zjistit něco bližšího - teď sem dostal kontakt na nějaký vysloužilý mechaniky, tak po seanci napíšu, co mně poradili. Každopádně, pokud někdo umíte pomoct, ozvěte se prosím! díky
ja pokud sem to dobre pochopil, tak to chce na auto, ktery bude na zimni blbnuti.... drifty na snehu.... ale ten diferak zavarenej dlouho nevydrzi...zalezi jak tomu budes davat.... lepsi by byl samosfor, ale ten jak dostat na sotolinu??? 😀
Promiň, ale co tim hodláš získat??? Zničenej diferák s kterym se nedá jezdit??? 😉
co to udelat jako to maji stary nakladaky?? Tam kdyz chces uzavrit diferak, tak mezi ozubeny kola vjede takova tycka, ktera zabrani jejich pohybu.... jenomze by se ta tycka tam navarila napevno.....
Rozumím-li otázce zprávně: chceš úplně zlikvidovat funkci diferáku?
Vážení přátelé, potřebuju poradit s vařenim diferáku na zimní vůz. Nedělal jste to někdy někdo a pakliže ano, nemáte o tom nějakou dokumentaci? Ze všech dílen mě s tim zatim vyhodili, že to nikdy nedělali a že nevědi jak... Obrázek nebo pracovní postup potěší... díky