Kolíbka - zápůjčka na víkend...

Tak to je skvělí, díky moc všem. Ještě sem dám echo, kdy bych to tak potřeboval a pak se uvidí. zatim bych to viděl na přespříští víkend...
Pro Prahu a střední Čechy : kolíbku mám a po dohodě mohu kdykoliv zapůjčit !
Tak to bude možná lepší, já bych jí musel do prahy dovezt. Ale stačí říct, mohu ji dovézt každou neděli.
Taky mám (Praha)...není problém, kdykoliv
daves: supr, tak já se ještě kouknu do kalendáře, kterej víkend bych to spáchal a dám ti vědět. Díky moc!!!
mam, pujcim, staci rict
klidne Ti ji pujcim, jsem z Plzne.





Stanley
Ahoj, pánové nemáte někdo na zapůjčení kolíbku? Potřebval bych tenhle nebo příští měsíc oškrábat podlahu. Bylo by to jenom na víkend... Díky moc!