Tak to si mal smolu.
ferdo me zastavily ze sem mel propadlou technickou a to u sebe nemely dalekohled je to proste videt 😀
Ja by som to risknul a prešiel cez celé Slovensko i bez STK, ak to má namontovanú ŠPZ. Keď s tým nepôjdeš po diaľnici, a nepôjdeš s tým napríklad na "dušičky", prípadne počas akcie "Jastrab", kedy policajti číhajú v 10 km rozostupoch, tak by si to mal prepraviť bez problémov. Veď policajti nepozrajú každé auto ďalekohladom, či má, alebo nemá na ŠPZ platnú STK.
Muzes zkusit STK a v pripade ze na aute nebudou nebezpecny zavady tak ti ji daj na 1mesic at to odstranis😉
Dá sa to aj vlakom, lenže to stojí nad 5000Sk. Auto je dosť zhdzavené, ale videl som ho iba na fotke,takže neviem, či je to len povrchové, alebo je to horšie. Keď je všetko Ok, iba hrdza, tak by snáď mohlo prejsť cez kontrolu..?Je to škoda 1000 MB. Kamaráta v odťahovke bohužiaľ nemám a ani vodičák na vozík😕
ak máš kamaráta s odťahovkou, máš to iba za naftu...a lahvinku. Ak nemáš, tak opatrne.
POslat poštou.......


tak jsou 3 možnosti že?


1)STK dodělat - nevim jaký je stav takže to je na majiteli


2)risknout to - bud to bude levný nebo drahý, taky otázka


3)podvalník - nejbezpečnější možnost, ale něco to stojí





nic jinýho snad není
Neviem, či to sem patrí, ale nepoznáte nejaký lacný spôsob, ako prepraviť auto bez STK cez celé Slovensko? Konkrétne z PK do PO. Prosím 😕