Proč najednou " padá " benzín ? ? ?

ventilky jdou vyměnit pouze na starším typu AC-pumpy. Ty novější je mají zalisovaný natvrdo. Musel bys vyměnit celý víko.





Láďa: To bych chtěl vidět Sáčka jak láduje celej fitrbox před AC pumpu 🙂)))
Jo ty myslíš Sáčku ten filtr pevných částic ..... 😀DD
Záleží co máš za AC pumpu. Pokud si ale dobře pamatuju tak v té mé, byly nějaké dva ventilky které propouštějí jenom jedním směrem ( když jsem je prohodil tak pumpa fungovala obráceným směrem ). Tyto ventilky také zaručují "nepadání" benzínu z5. Tipoval bych to na nějaké nečistoty díky kterým nějak nedovírají. Rozdělat, vyčistit případně vyměnit.





On totiž ten filtr co si ho fšichni dáváme před karbec ( je tam přeci krásnej přístup a je na něj hezky vidět ) patří už před AC pumpu.
skús pozrieť tesnenia okolo pumpy, alebo či nemáš prasklú hadičku a neberie Ti vzduch...
Zdravím a mám hloupej dotaz :


najednou mi v Éru začal "padat" benzín. Když ho ručně napumpuju, čapne hned na první škrtnutí, a motor vrčí úplně v pohodě, ale natočit to normálně, druhej den, bez pumpování, to je opravdu tejrání motoru + baterky ! Začalo to zničehonic, předtím chytalo normálně, tak nevím co by to nejspíš mohlo bejt ???....