minulý týždeň bol na tom mieste motor nachystaný k Schwejkovi... Tak už to dali dokopy a mám u nich nejakú tú službu "zadarmo". Budem potrebovať geometriu, aj sa poserú...
NO je to špatný, ale mohlo být i hůř, dveře se dají celkem jednoduše opravit nebo vyměnit, kdyby to odneslo auto tak by to stálo daleko více práce a starostí 🙂
Tak si to včera čadím do pieskovne pre brzdy, zvoní mi phóne a že mi nejaký dobrák ťukol do dverí na garáži. A to chalanisko z neďalekého Citrónservisu testoval zákazníkove auto a nejako mu to nevydalo... A to je ku bráne celkom slušný nábeh a cesta pred ňou je skôr tankodrom. Ale bol charakter, nechal tam na seba číslo a teraz tam letím, že to na dielni nejako urobia. Puffi to prežil dúfam bez újmy na laku, bránu som včera ani neskúšal otvoriť, bo by som ju potom nezavrel...
23. březen 2007