😀
minulý týždeň bol na tom mieste motor nachystaný k Schwejkovi... Tak už to dali dokopy a mám u nich nejakú tú službu "zadarmo". Budem potrebovať geometriu, aj sa poserú...
NO je to špatný, ale mohlo být i hůř, dveře se dají celkem jednoduše opravit nebo vyměnit, kdyby to odneslo auto tak by to stálo daleko více práce a starostí 🙂
Tak si to včera čadím do pieskovne pre brzdy, zvoní mi phóne a že mi nejaký dobrák ťukol do dverí na garáži. A to chalanisko z neďalekého Citrónservisu testoval zákazníkove auto a nejako mu to nevydalo... A to je ku bráne celkom slušný nábeh a cesta pred ňou je skôr tankodrom. Ale bol charakter, nechal tam na seba číslo a teraz tam letím, že to na dielni nejako urobia. Puffi to prežil dúfam bez újmy na laku, bránu som včera ani neskúšal otvoriť, bo by som ju potom nezavrel...