Prodejci autodílů
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Míra151
26. březen 2007
Prodával jsem použité věci několika lidem a nikdy jsem neměl problém se zaplacením . ale mrkněte na
http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=8&id2=2&id3=50059#p855969
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
26. březen 2007
FALCON: To já slibuju všem jinak by nikdo nezaplatil ;O)))
Líbí se
Link
Odpovědět
Fity
26. březen 2007
jj, obautodily.cz a autodoplnky.cz taky muzu doporucit
Líbí se
Link
Odpovědět
Falcon
26. březen 2007
Mám dobrou zkušenost s www.obautodily.cz, www.autodoplnky.cz a www.speedpro.cz.
Mám taky 100% dobrou zkušenost s webovýma inzercema, tedy až na jistého S.D.Gotreka, který mi v případě nezaplacení sliboval návštěvu od ukrajinských kamarádů 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
S.D.Gotrek
26. březen 2007
Máte někdo zkušenosti s prodejci prodávajícími přes net? Např. autodíly Krč atd...? Můžete někoho doporučit, popř. nedoporučit? Díky!
Líbí se
Link
Odpovědět
26. březen 2007