Prodával jsem použité věci několika lidem a nikdy jsem neměl problém se zaplacením . ale mrkněte na http://skoda.stable.cz/cz/index.php?id=8&id2=2&id3=50059#p855969
FALCON: To já slibuju všem jinak by nikdo nezaplatil ;O)))
jj, obautodily.cz a autodoplnky.cz taky muzu doporucit
Mám dobrou zkušenost s www.obautodily.cz, www.autodoplnky.cz a www.speedpro.cz.


Mám taky 100% dobrou zkušenost s webovýma inzercema, tedy až na jistého S.D.Gotreka, který mi v případě nezaplacení sliboval návštěvu od ukrajinských kamarádů 😀
Máte někdo zkušenosti s prodejci prodávajícími přes net? Např. autodíly Krč atd...? Můžete někoho doporučit, popř. nedoporučit? Díky!