připojení ke sklu, musel jsem posunout plech k okraji skla, ale na funkčnosti to nic nemení.
umistění motorku, jeste trošičku doladit
ve dverích prava strana, upraveny tvar
tak tady jsou nejake fotky: motorek leva strana neuprveny tvar
Já mám stahování oken z Feliny, Sice jsem udělal pár nových děr ale stahují lépe než normální. Teď stačí sehnat motorek a není problém 🙂
Chlapy diky za odpovedi. Ted jeste kdyby nekdo poslal nejaky fotky pro inspiraci.
ja som sa do R-ka pokusal nahodit elektriku tiez, ale motorceky boli asi moc slabe a ten kladkovy prevod toho lanka mi neutiahli. Kamarat mi povedal, ze by to slo cele vymenit aj s vodiacou listou z fava alebo M-ka, ale to uz som ja nechcel. kazdopadne ide o to, ze sa (pokial su slabe) tie motorceky budu namahat. ja som skusal aj cely kladkovy mechanizmus aj rozhybat, premastit, ale mne to nepomohlo. Ale vravim zeto boli nejake ,,noname,, motorceky. a od toho, ako dat motorceky do dvery zalezi hlavne aky maju tvar - ci su ploche/siroke alebo tak.
Mám motorky z Alfy a jediné co jsem udělal, že jsem vyndal původní krátká lanka a nahradil je lanky z kola, jsou dost dlouhé a motorek je skoro na původním místě kličky. Fůnguje to pěkně.
ted o vikendu jsem na tom pracoval, mam stahovacky taky s nejakeho itala, jen jsem trosku upravil tvar a je to tam. Sice zatim v pracovni verzi, ale funguje. Jestli nezapomenu, tak to nafotim a poslu.
Mam, ale na type nezalezi, ale ako chces vyriesit stahovanie. Konkretne my pri pokusoch dat cele aj z vodiacou listou z mamda626 sme nakoniec skoncili len pri motore a nahon sme vyrabali . Ma to vyhodu, ze nic nelikvidujes pre pripadny navrat spat. Na foto to nie je zial nijak detajlne, ale uz som to tu niekedy daval v diskusii.


http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=406
Chlapy mám jeden dotaz. Mám tu dva páry stahovacek do oken. Jedny z Alfy a drhy z Fiata Tipo. Chtel bych se zeptat zda nemate nekdo skusenosti z montazi do ERka techto nebo jinych el. stahovacek. Pripadne dekuji za kazdou radu i fotky.