No tak to nevím, pan Fiala má na webu napsáno: http://www.aa.cz/galvanika/index5.htm že niklujou bez něj. Jo a byl jsem tam a u vrátnice do objektu stál matnej šedočernej brouk, snížená střecha, červený okna, drátěný kola a vrchol: veteránský čísla. Ale byl krásnej, škoda že se mi vybyl mobil a nemohl ho aspoň trošku vyfotit.
Jen aby jsme s těma chromátama neměli brzo utrum... žlutej zinek se prej bude dělat jen do června... důvodem je EU a šestimocný chrom v tom zinkochromátu...
Jsou velmi schopní a ochotní .jezdím tam dost často .a zatím super Dokonce delají i niklochromát a pokud toho je víc tak i tvrdej chrom
tak to jsou hodně good ceny, asi budou mít další zakázku🙂))
Na tuhle firmu jsem koukal jako první a už jsem se rozhodl, zanesu to tam.
Jenom dodám adresu: http://www.aa.cz/galvanika/ kvalita slušná, ceny přiměřené...
Zkus hledat "Galvanika Fiala". Kdysi jsem tam nechával něco zinkovat a dobrý, tak snad dělaj i niklování.
Díky,ale potřebuju to co nejdřív a v okolí bydliště mám taky jedno místo,ale tam se jen tak nedostanu a když jsem přes tejden v Przae, tak jsem to chtěl zkusit.
V Praze nevím, ale když to pošleš mě nebo LL tak ti to hodím do ZPA v Ústí. ceny mírné kvalita slušná.


PS: To není reklama...
Kam mám v Praze zanést několik šroubů a řemenice z motoru na poniklování... Máte nějakej osvědčenej tip?