"Mně by jenom zajímalo, v čem udělali soudruzi z NDR chybu"😀
tento mam take, z eBay, dokonce 2 ks. Oba diky Medvedovi 🙂





Jeden (modrej) uplne novej v origo kravicce a druhej v Berusci barve, starsi, ale jeste porad hezkej (ale ztmaveny skla) - az bude cas, prehazim to a hodim sem fotecky





🙂
Vlastním model eRka od VEBu (cca 15-20cm na delku), žlutá barva, karoserie docela zdařila - včetně otvíracího kufru, ale interier je žalostný + je to na setrvačník. Mám ho včetně polepek a origo krabičky z eBaye za 12eur (4+8poštovné)
No nevím jestli by Němčouři mačkali zrovna značky našich východních soudruhů, vzhledem k politické situaci 😉
Bratři toto je jen nějaká kresbička z novin, autíčko velikosti asi 2 cm je ještě mnohem chudšího vzezření. Tyto modýlky vlastní od posledních vánoc Hansi http://www.skoda110r.cz/forum.php?thread=3596 a myslim, že spíš než finální estetický výsledek je pěkné, že si nás němečtí soudruzi vůbec zařadili do výrobního programu. Taky mohli mačkat z plastu Lady a Volhy 😉
Vidno že to robili nadľudia Nemci, ale akosi v tej rýchlosti zabudli (okrem iného) na stĺpik vo dverách...
Juj, ale tá strecha vyzerá hrozne. Fuj😀
heh, význam slova "model" se dá chápat různě 🙂
Neviem či to tu už bolo, ale len tak to sem dám...