Pánové díky za odkaz !!!! škoda, že až v Praze....ale i tak : Díky !!!
Prodávaj pod názvem přední podlaha L+P,je to od podběhuk příčce sedaček,ten zbytek podlahy není jako díl,ten necháš naohybat podle toho předního.
Tak k tý podlaze, mě jde jenom o vodorovný plechy, protože to tam mám dost zprasený, třeba jak má řidič nohy, tak je tam vyřízlej čtverec a zespodu je přinýtovanej kus plechu, nikdo to ani nevařil. Neřikám že by to nevydrželo, ale, prostě bych rád kdyby tam byla normální podlaha a ne kus přinýtovanýho plechu a celou podlahu i s tunelem a prahama se mi vyřezávat a pak vařit nechce. Uchycení ramen a podlahu u zadních sedaček nechám tak jak je, jde mi jenom o vodorovný plechy pod řidičovýma a spolujezdcovýma nohama. Přiříznout se to bude muset, to je jasný, taky jsem se koukal na podlahu ve 120 a v erku a je to jiný. Navíc se mi zdá že podlaha v erku je dvojitá a ve 120 je jeden plech, je to tak, že jo?





No a k tomu držáku rezervy. Jak tu Tátomechanük dával odkaz to je přesně ono. že se to jmenuje držák rezervy by mě teda nenapadlo, tak jednoduchý a mě to netrkne, pardón🙂





A díky moc za rady!!
Podlaha-jinej profil,myslím ohyby,u 120 rádius u kraju,u 100 hranatý
Podle mně podlaha ze 120 nepůjde do erka (bez úprav)...





Rozhodně bude jiná v zadní části, 120ca má jinak uchycená podélná ramena, dále se asi bude lišit tvarem kolem předních podběhů. Včera jsem totiž strčil do éRa přední koberce ze 120 a lehce se liší kolem podběhů, nic co by nešlo upravit, ale prostě bez úprav nesedí...
Je to Sedláček,Horka n/M,ale za litr to tutově nebylo
Tak to koukám, že v autodemont lisujou snad úplně všecko. A ceny maji jaký? Třeba za tu podlahu do kabiny do 120 a toho držáku rezervy...🙂
Snad si zítra vzpomenu,minulý týden mi to dodali,samozřejmě to dělaj,jinak jsem byl ve sklepě,podlaha je u 110-profily po 5cm,šířka135,5,,,,u 120 profily po6cm,šířka 137cm,,.mám požito,+-,není to napřesno
Tu podlahu jsem myslel v kabině, od pedálů k sedačkám🙂 Takže ten díl co se do něj strká rezerva se jmenuje držák rezervy. Aha a náhodou to nikdo nevyrábí co? Třeba autodemont, koukal jsem se na netu do katalogu a nic takovýho tam nemaj, je tam podlaha kufru, ten rošt podlahy, ale tohle ne. To je škoda🙁
Podlahu kufru nepoužiješ,ve 105 až Rapid je klenutá,nejde do řady 100 až 110R.Ten plech je myslím rošt přední podlahy,nevím na 100pro,na tom navařen držák rezervy,co tam rveš rezervu,nejlepší prázdnou.Zítra mohu nafotit,jestli chceš,budu to vařit na Rapida.
Ahoj, můj dotaz se netýká erek, ale Rapida. Potřebuju vědět jak se jmenuje ta část karoserie co drží rezervu a je na ní upevněn stabilizátor (jestli si dobře vzpomínám). Nejmenuje se to náhodou most nebo tak nějak??? V tomhle se vůbec nevyznám🙁( A dá se použít podlahový plech ze 120 do eRka? Díky moc