STARŠÍ STRÁNKY DISKUZE ? ? ?

S přechodem na nove MYSQL jsem starsi diskuze odstranil z databaze, ale mam je zalohovane. Do budoucna pocitam s tim, ze se cela diskuze zachova v archivu mimo MySQL aby zbytecne nezatezovala server, ale aby byla dostupna.





Bohuzel ted na to nemam cas a nevim kdy budu.





Pokud by byl eminentni zajem da se to nahrat zpet.
Kotas má dotaz !





Neví někdo, kam a proč zmizely starší stránky diskuze ? Ještě





nedávno jich bylo kolem 70-ti a teďka jenom 13 a tak myslím, že je to





docela -ŠKODA- ? ! ! ?