S přechodem na nove MYSQL jsem starsi diskuze odstranil z databaze, ale mam je zalohovane. Do budoucna pocitam s tim, ze se cela diskuze zachova v archivu mimo MySQL aby zbytecne nezatezovala server, ale aby byla dostupna.
Bohuzel ted na to nemam cas a nevim kdy budu.
Pokud by byl eminentni zajem da se to nahrat zpet.
18. duben 2007