Tak přední tlumič přijde na 519kč a zadní na 219Kč
Ja mam tlumiče nějaký Delphi a zatim v pohode..jen ten obchod kde sem je koupil pred par dny zavreli :´( fňuk..rest in peace
To Daves: 30 let ne, jen od 84 do 2007, čili 23 let =)
DynDyn... hele ty japonský musí být úplně super, proti těm co ti urezly, ne ? Neb na to aby urezly tam musí být tak 30 let 😀
Ty tlumiče z pronda nic moc, mám je na rapidu, děsně houpou a po pár set kilometrech jsou na vyhození. Teda dle mých kritérií. Určitě by se na nich dalo ještě 200tisíc najezdit 🙂





Mimochodem... mám na prodej dva fungl nový, níže zmíněný, nikdy nemontovaný přední tlumiče ateso... Kdyby někdo nutně potřeboval. Nechal bych je i se slevou.
To Petr: No jo, ale tady treba v AutoSportu maji skoro za 4 kila, tak sem si objednal na www.autosoucastky.cz a prisli mi nejaky Made in Japan, a co....
Jen namátkou ....





http://www.prondo.cz





113495000 TLUMIČ Š120 PŘ.ATESO 351,-


113395001 TLUMIČ Š120 ZAD.ATESO 351,-
Nějak to nechápu. Vždyť tlumiče českého původu, např. Ateso, na škodovku, standartního provedení a standartních kvalit se dají úplně běžně koupit v každé mototechně za pár korun. Tak proč proboha nějaký japonský ?
Jak chces repasovat tlumice, ktery ti dole ureznou, upadnou a zustanou v péru? =) Musel sem jednat rychle, a tak mi nezbylo než koupit japonce....
Měl jsem Monroe na eRku hned když je začaly dělat, ale byly totálně na prd...auto se houpalo jak luxusní limuzína, pro nějakýho tatíka v klobouku na jeho milovanou 105tečku jak dělaný 😉a navíc nejdou vůbec repasovat :O)





možná by byly ty džaponský lepčí 🙂
Já se vám divím... za cca 350 Kč/ks je repas původních tlumičů... Nejsou sice nové, ale zase víš co dostáváš... takhle koupíš neznačkové odkud si z Japonska a pak se divíš, že nejsou nic moc...
Kdyby jsi ten inzerát zverejnil o mesic driv, tak bych nevahal. Ted mam z netu jakysi neznackovy z japonska za 350 kus!!!! a nic moc, musim rict
do konce tejdne zjistím cenu předních
Kdyby byly i predni sel bych do toho.
Byla by možnost sehnat tlumiče Monroe na Š120 na zadní nápravu za 300/kus jsou nové a ve slevě měl by někdo zájem??? Mohlo by se to pak vzít ve velkém a zjistím cenu předku.