No tak pokud by jsem měl na stavbu RS tak na pořádný kola by jsem měl asi taky, ale na začátek si myslím že budou dobrí, a cena za ně? ujde, pokud nebudou házet.
Nad prcov co s nimi bolo kym su take ake su som premyslal. Na okruhovej RSse su najkrajsie disky s plochov, ale ARC alebo delitka su dost drahe tkze by docasne stacily. Viem ze pneumatiky nebudu najlacnejsie, ale pneu treba aj na delitka alebo ARC ktore su tiez siroke. Ja sa na ne pojdem pozriet a uvidim ci ich zoberem.
Takže asi takhle: vem si furu plechacu, nech je opiskovvat, oddel stredy od limce, nech je na soustruhu odriznout, rozsirit a prevarit, to vsechno tak aby to bylo ,,vyvazeny,, a dej tomu nejakou finalni upravu, pak mi rekni na kolik te to vyslo, tohle jsou proste otazky individualni a ja osobne bych takhle siroky plechace nechtel, ale to je tvoje vec....
PS: bral jsi v potaz co te budou stat pneumatiky?
takze nejdriv popremyslej a pak si to stejne rozhodni sam, mas svuj rozum ne?
to je zas otazka....jak jako vyplati? na bezny jezdeni? ze by jsi jako mel nelegalni, mozna i nebezpecny kola se super drahejma papucema? nebo na zavody? to musis vedet sam na co auto chces pouzivat a co do nej hodlas investovat ne?
22. duben 2007