Kupoval jsem od nich centrál na dálkový s imobilizérem a jsem dodnes spokojenej. Máma od nich brala alarm na dálkový a taky v pohodě, autoelektrikář co je pravděpodobně smluvní partner Jablotronu se po montáži zeptal na cenu a pak si na ně vzal kontakt 😀
Poraďte ze svých skušeností, jaké koupit? Třeba i odkaz na E-shop, Aby to dobře fungovalo a nebylo až tak moc drahé, trošku se bojím těch pochybných neznačkových, ale třeba není proč. Jde mi jen o řídící jednotku a klíčenky a docela rád bych jednum dvě doplňkové funkce.
24. duben 2007