Tak včera jsem zasklil poslední Lexanový okno na eRku. Mám všechny 4 trojúhelníky a zadní okno z polykarbonátu. Tím jsem ušetřil cca 10kg což odpovídá přibližně jednomu ihahá výkonu. A to se vyplatí 🙂
A v neděli jsem přivezl motor od Schwejka. Ještě je na něm a vůbec na Kóče kopec práce, musí se doladit tryskování, dolakovat některý díly, usadit do auta, vymyslet držák filtrů, bovdeny plynu a sytiče, dočalounit plato pod zadním oknem, dát dopředu silnější stabik, vzadu ho nově namontovat, předělat komplet chladící systém, ale do Běšin to snad stihnu. Držte palce.
24. duben 2007