dííík
uprimnou soustrast pro Mototechnu a Sultanovi hodne Skodovek v psim nebi,
Upřímnou soustrast
Včera nás po 13-ročnej 1000%-nej službe navždy opustil naj-naj-najlepší kamarát - hafan Sultán (Československý vlk), inak zarytý Škodovák, ktorý s nesmiernym potešením \\"označkovával\\" povozy našich zamestnancov - 2 ks Škoda 105 a 2 ks Škoda 120,(1 ks Škoda 120 vybavený 5-Q a vlečkou z Rapida, tá bola jeho najobľúbenejšia). pochovaný bol so všetkými poctami a za trúbenia všetkých zúčastnených Škodoviek. Česť jeho pamiatke. (Aby som nezabudol - jeden zo zamestnancov je majiteľom Opla Astra ´96, ktorý Sultán odmietal \\"značkovať).