Ahojte chlapci. Potrebujem pichnut s ventilmy na 130ku motor.....unas v mototechne nemaju. Pobehal som cele mesto a maju iba abnormalne.
Ked by som vas poprosil ci by ste mi niekto nevedeli pozriet uvas v mototechne ci to maju pripadne aj kupit.Najlepsie niekto zo slovenska alebo aj z ciech.
Pripadne skusenejsi motorari poradte ci su ventily z favorita ci uz 135 alebo 136 rovnake alebo ine ako 13kove. Dost mi to suri prosim.
30. duben 2007