Zkus použít Total Commander, rím to pujde.Použil som a tiež to nejde,poradte ako?
Uš se ti daji poslat fotky do članku mne ne
Zkus použít Total Commander, rím to pujde
mně to taky nejde 🙁(((
Neviete mi niekto poradit?Dnes som sa zaregistroval,napísal článok o eRke a ked chcem vložit fotky mojej eRky tak mi to píše:530 Login authentication faled.Neviete pomoc? Píčte na E-mail:borak@satronet.sk Díky.