Fotky
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Borák
20. květen 2007
Zkus použít Total Commander, rím to pujde.Použil som a tiež to nejde,poradte ako?
Líbí se
Link
Odpovědět
Borák
15. květen 2007
Uš se ti daji poslat fotky do članku mne ne
Líbí se
Link
Odpovědět
J.T.
5. květen 2007
Zkus použít Total Commander, rím to pujde
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
4. květen 2007
mně to taky nejde 🙁(((
Líbí se
Link
Odpovědět
Borák
30. duben 2007
Neviete mi niekto poradit?Dnes som sa zaregistroval,napísal článok o eRke a ked chcem vložit fotky mojej eRky tak mi to píše:530 Login authentication faled.Neviete pomoc? Píčte na E-mail:borak@satronet.sk Díky.
Líbí se
Link
Odpovědět
20. květen 2007