Vzhledem k tomu, že se karoserie na sluníčku kolikrát rozpálí tak, žana ní ruku neudržíte, tak je obava z toho, že by to na převodovce nedrželo, zcela zbytečná. Jen je nutné to ozákladovat něčím na lehké kovy ...
Lidičky, neviete na akú teplotu sa za normálnej prevádzky zohreje prevodovka? Práve som ju naleštil a chcem ju niečím nastriekať, a ak ju dám klasicky do plniču a frcne sa to nejakým Standoxom, či sa mi časom farba od teploty neolúpe? Díky
4. květen 2007