díky. Už je to odvezené na pieskovanie.
Vzhledem k tomu, že se karoserie na sluníčku kolikrát rozpálí tak, žana ní ruku neudržíte, tak je obava z toho, že by to na převodovce nedrželo, zcela zbytečná. Jen je nutné to ozákladovat něčím na lehké kovy ...
Syntetika mi drží i na bloku, tak bych to vůbec neřešil.
To ti vydrží, já jsem pro srovnání stříkal ventilové- víko plnič a pak syntetika a drží mi to už dva roky..
ked znesie blok teplotu, aj hlava, tak prevodovka isto
Lidičky, neviete na akú teplotu sa za normálnej prevádzky zohreje prevodovka? Práve som ju naleštil a chcem ju niečím nastriekať, a ak ju dám klasicky do plniču a frcne sa to nejakým Standoxom, či sa mi časom farba od teploty neolúpe? Díky