Si vyrob celé nové a je to, můžeš si udělat tvar jaký chceš.
Prsoň máš pravdu ... dneska jsem se na to kukal a stačí tam dát jiný táhlo a fachá to ... už sem si naohýbal svoje ...díky 😉
Sorry foto nemám, ale je to docela jednoduché, když jsem na to přišel já v 17-ti letech tak to nic není 🙂 myslím že jsem musel akorát navrtat 3 díry, jinak vůbec nic.
Jarda:no protože tam chci dát i přístrojovku z feldy ... a má to vcelku pěknej tvar tak proč dělat něco novýho když můžu použít něco co se válí doma...


RST:jj ty já mam taky ...
Proč tam chceš dávat tapecy z felicie? neni lepší udělat novej?
Když už jsi se ptal, co tam kdo máme, tak já mám origo tapecy, jen na novým sololitu a k tomu páčky a kličky z litra.
a nemáš prosímtě nějakou fotku??
Já mám ve dveřích celý systém stahování oken z felicie a k tomu i kličku z feliny na stejném místě jako byla normální eRková.
no a tdy ten problém ... budu potřebovat asi kratší kličky a jiný otvírání dveří
tady už skoro hotový
Už nějakou dobu pracuji na tapecírunkách s felicie ... zatím jsem se tedy dostal jen k zadním a ty ještě nejsou zcela hotové ale už jsou v autě uchycené.Dneska jsem si řekl že si připravím přední tapecírunky a jak jsem tak koukal tak zadní tapecy jsou oproti předním hračka.Zkusil jsem si vytvořit takovou upravu na pc a dopadlo to asi špatně...


Tak se vás chci zeptat jaké máte kličky stahování oken a jaké páčky na otvírání dveří popřípadě jaké máte výplně dveří.


tady foto....