mám doma taky takový podobný Weber z Fiata 1600ccm a na boku karburátoru mám napsaný 23 v takovým kroužku to značí pruměr difuzoru odmontovával sem ho v zápalu že budu mít Weber na erko a jsem na tom stejně jako s karbecem ze 130ky 🙂. takže 22-22 budou pruměry
no...jak se tak na něj koukám, tak asi ho bude stejně nutné rozebrat vyčistit a při té příležitosti to zjistíš změřením....některé difuzory na sobě mají nálitek z číslem které značí průměr 🙂
7. květen 2007