Dělítka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Fity
10. květen 2007
Diky moc,tohle mi zatim staci!
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
9. květen 2007
Dělítka dělá Martin Dusík, cena cca 25ooo za sadu.
Líbí se
Link
Odpovědět
jirka
9. květen 2007
Skus napsat na duma@unet.cz ten člověk by je mněl dělat.
Líbí se
Link
Odpovědět
dave.j
7. květen 2007
...tak to tě předem lituju,je to "tvaroh"
Líbí se
Link
Odpovědět
Fity
7. květen 2007
Nevíte někdo prosím jestli někdo ještě někdo nevyrábí tyhle kola?Je to tak rok co sem je viděl na Speedpru za 6000,- kus v rozměru 6x13 a myslim ze byly nové!Nebo neměl by je někdo na prodej?Zatím předběžně,začínám o nich uvažovat...Díky za odpovědi
Líbí se
Link
Odpovědět
10. květen 2007