Diky moc,tohle mi zatim staci!
Dělítka dělá Martin Dusík, cena cca 25ooo za sadu.
Skus napsat na duma@unet.cz ten člověk by je mněl dělat.
...tak to tě předem lituju,je to "tvaroh"
Nevíte někdo prosím jestli někdo ještě někdo nevyrábí tyhle kola?Je to tak rok co sem je viděl na Speedpru za 6000,- kus v rozměru 6x13 a myslim ze byly nové!Nebo neměl by je někdo na prodej?Zatím předběžně,začínám o nich uvažovat...Díky za odpovědi