Tlumiče
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
graffo
7. květen 2007
Ahoj vespolek, mám na vás dotaz - dají se sehnat manžetky do tlumičů (pokud jo za kolik) a pro ty co si je repasují sami, jakej olej a kolik ho tam dáváte?
Líbí se
Link
Odpovědět
7. květen 2007