Já měl to samý, nešlo to odvzdušnit tak aby byl pedáj tvrdej, to byl až na druhé šlápnutí. Vzduch se mi nepodařilo vyhnat, ale časem asi někde vyprchal a sedlo si to a teď je to dobrý.
Krok pedálu bude o něco delší než s 2pístkama, musí se natlačit větší objem kapaliny, ale není to nic dramatickýho. Nemám posilovač, mám to na původní hlavní válec a brzdí to naprosto špičkově.
Po výměně předních brzd za čtyřpístky mi auto brzdí hůř než předtím. Pedál zabírá dost u podlahy a nedaří se mi zablokovat kola, ani když na to šlápnu, co to jde. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Mám tam posilovač a brzdový válec má průměr 19.
18. květen 2007