pokud potřebuješ informace tak napiš
Téma kompresor zde už několikrát proběhlo a vždy se dospělo k uspokojivému výsledku pro tazatele, ale nějak se mi nechce v diskuzi hledat ... 😉 Použij tlačítko "HLEDAT" vpravo nahoře...





Jinak Daves to má celkem dobře pojednáno na svém webu.





http://web.datriware.com/index2.php?ses_web=2&ses_id_lang=0&item=381
Zdar..potřeboval bych poradit.. Mam v plánu stříknout si barvu na auto sám..tak by mě zajímalo jakej sehnat kompressor.. hlavně jaký by měl mít parametry..aby to stačilo na stříkací pistoli...tzn aby to nestříkalo 30s a pak 5min pumpovalo vzduch do zásobníku.. Vim že je jednodušší a možná levnější nechat si barvu udělat ale já bych ten kompressor využil i v budoucnu a navíc se hodí nejen na stříkání barvy..tak budu rád za jakýkoliv rady..dííky