Multikára-25 má taky pruměr 190.Spravovali jsme velký,z malých jen Lady a Moskaly,improvizovalo se jak se dalo.
Asi budu za trotla, ale co je M25?
Climber-asi tak,v 83, jsem trochu experimentoval,pak mi poradil kámoš,co jezdil okruhy,tak do Š120 přítlačák z M25*lamela-měděný obložení,nechalo si to líbit všechno,jen ne pomalý rozjezd.
radku dekuju za info 🙂 .Nechtel sem polskou, ale v my mototechne, kde maj vse ostatni z Boleslavi meli jen tenhle druh,po vyrobci sem se zacal pidit, az kdyz se rozletela.A protoze se mi to stalo kousek u Plzne tak jsem tam musel dat dat zas tu polskou z kramu, protoze garaz mam preci u chomutova 🙂 . Ted uz mam doma lamelu F&S s pruzinkama.Dokoupim teda pritlacak 1,6 a hotovo...
Nevím, proč se všichni obáváte toho, že vám to spojka neudrží.


Na odhadem 100-110ti koňové 13tistovce jsem měl 180lamelu se silnym membránovym přítlačákem a neklouzala. Ve své době se na soutěžní motory dávaly i přítlačáky z Wartburga a taky to fungovalo.


Jediný, v co bych taky neměl důvěru je packovej přítlačák
Co je idealni pro vyssi vykony motoru jest lamela z S1203(odpruzena) a na ni nanytovano sportovni oblozeni Renovak HDS. V kombinaci s pritlacakem Sachs z feldy 1,6 to nema konkurenci. Vse pasuje bez uprav
Lamela nevím, ale přítlčák z fe 1,6 tam mám a naprosto bez úprav. Lamelu i spojku mám Sachs a nemám problém. Lamela je normální, 190 na eMko. Pro lepší vyvážení je možné přítlačák skolíkovat se setvačníkem, ale pro běžný provoz je to jedno. Do feldy (1,3) jsem dal taky spojku Sachs pro 1,6 a je to bez problému. O kolik je levnější jakási polská lamela než sachs?
jeste, mam spojku 190mm, motor 120LS(vacka,hlava..)
kdyz mi po 20000km umrel polska lamela (rozletela se na puzzle) usoudil sem, ze potrebuju jinou..na Besinech mi poradil kluk s rapidem, ze ma lamelu 1203 a pritlacak 1,6. Jenze sem se docet tady v clanku, ze je tam nejaka potiz s jakymisy koliky .Mam doma vrtacku a golasadu.Staci mi to na to abych moh vozit pritlacak 1,6 ???