Ja mám na 8palcovým ARC gumu Dunlop 195/45 trochu strecha,ale dá se.Myslím,že 205 je Ok.
to kolo mi ale připadá takový bachratý, hlavně boky
Miloši, dobrá teorie... A teď to spočti pro 4.5 palce 😀
Ráfek 8palců x cca 25,4 a jsi na 203,2mm takže 205 je myslim akorátní ne?
Prosím o pomoc. Na 8" kola ARC jsem namontoval pneu Dunlop 205/50 R13 a zdá se mi, že ten plášť je malý a nebo je to jen můj dojem. díky za každou radu.