velikost pneu
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Zdenek
25. květen 2007
Ja mám na 8palcovým ARC gumu Dunlop 195/45 trochu strecha,ale dá se.Myslím,že 205 je Ok.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferry
24. květen 2007
to kolo mi ale připadá takový bachratý, hlavně boky
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
24. květen 2007
Miloši, dobrá teorie... A teď to spočti pro 4.5 palce 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Výska
24. květen 2007
Ráfek 8palců x cca 25,4 a jsi na 203,2mm takže 205 je myslim akorátní ne?
Líbí se
Link
Odpovědět
Ferry
24. květen 2007
Prosím o pomoc. Na 8" kola ARC jsem namontoval pneu Dunlop 205/50 R13 a zdá se mi, že ten plášť je malý a nebo je to jen můj dojem. díky za každou radu.
Líbí se
Link
Odpovědět
25. květen 2007