No kol je vskutku dost, chce to vybírat a mít něco našetřeno. A obligátní dřívko do lesa....





A že nejsou originální?...no to tedy nejsou, ale to žádný....
jj kol s naší rozečí se za dávných dob(mých mladých 😀 ) dělaly mraky(ve světě) dyť to byl zcela běžný rozměr rozteče ...jenže časem ? někdo začal tohle, jiný tůhle a semotamo se přídal nebo ubral počet děr a pro fabriku se začaly dělat specoš kola, jenže dnešní firmy zabývající se výrobou hliníkáčů udělají všechno možné i nemožné aby vyrobily a prodaly, no holt ty moderní rechnologie...jenže na nás jaksi se..u 🙁
Trochu nám chlapci nabořili představy o tom kolik je kol s roztečí 4x130 ;O)))
Jo koukám na to že sem se s tim mym článkem na webu dělal zbytečně, tady jich je jak nakadíno, no tak tam dám odkaz na tenhle link a basta.
páni těch ale je ...a některý jsou opravdu krasavci 🙂
Dobrý, teda fakt že se nespletli a nedali tam ani jedny kola na škodovku, co? 😀DD