A čo som si všimol, tak niektorých filtroch chýbalo prychytenie na ventilové víko. Vôbec tam tá pasovinka nebola. Myslím že to je na tom motore z homologácie v knihe 130 RS. Ale niesom si istý.
Nasadil jsem filtrbox a nestačím se divit...je jaksi nakřivo...na přírubě karburátoru je zešikma, uvedený filtrbox je sundaný z motoru s DDSR, dle katalogu 74-75 má přídavný držák uchycený na ventilovém víku, zde je právě problém, uvedený držák filtr příliš přitahuje, i když jsem to řešil další matkou, viz další obrázky v galerii..těsnící gumu jsem použil z boxu na sedra....naohýbáním si nepomůžu...v čem je chyba...nebo je to normální??¨
29. květen 2007