Sundej to dolu, nejlepe proste obrousit mechanicky.Nikdo nevi co to je za zakladovku a jak se to bude snaset s plnicem a lakem. Zazil jsem jak barva roste jak hory 🙂.Nejdriv si rozhodni cim budes ty dlily lakovat.Vyber vyrobce a ten ma vetsinou ma od zakladu po vrchni lak vsechno.
no to záleží na tom co ja na tom za barvu 🙂 dříve když byly origoš díly z fabriky tak byly natřený tzv. přepravní barvou to byla jakási ochranná barva nikoliv však základní která se mohla nechat na plechu pod lak, takže se musela odstranit.....byla taková šedozelená.
rozhodně nepoužívej odstraňovač starých nátěru!!!Ten si nech na plotek na chalupě...Pokud ta základovka drží, tak ji tam nechej. Ale bacha na suříkovou základovku. Ta se moc nemá ráda s vrchníma barvama.
Budu na No2 strojit nové díly ve starý základovce jako to bylo dřív k mání a ptám se co s tím? Odtrnit základ stříknout znovu? nebo nechat a nastříkat plničem?
Když sundat tak jak? mechanicky nebo odstraňovačem nátěrů?
30. květen 2007