Sedí na střeše dvě holčičky a plyvou dolů na lidi. Jedna je dobrá a druhá je zlá. Dobrá holčička se trefila 4x a zlá jen 2x. Takže zase jednou dobro zvítězilo nad zlem...
Když jsem se dnes ráno při jízdě po dálnici podíval do levého


jízdního pruhu, uviděl jsem v něm za sebou ženskou v posledním


modelu BMW, která to frčela 160 a přitom si ve zpětném zrcátku





malovala oční linky!


Když jsem se po ní za chvíli znova ohlídl, byla už napůl v mém


jízdním pruhu a pořád si malovala ten ksicht! Já teda něco vydržím,





ale tohle mě tak vyděsilo, že jsem upustil holicí strojek,





který mi při pádu vyrazil z druhé ruky koblihu.





Jak jsem se ve zmatku snažil vyrovnat vůz koleny opřenými


o volant a zároveň zachytit koblihu, vyklouzl mi mobil od ucha





a spadl do kelímku s kávou, který jsem měl mezi koleny.





Kafe se vylilo, opařilo mě na koulích, zničil se mi mobil





a přerušil důležitý hovor. Zasraný baby za volantem!
Moudro dne





Pesimista vidí v tunelu tmu.


Optimista vidí světlo na konci tunelu.


Realista vidí světla vlaku.


Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
HA 🙂 sem nevěděl že pinda a čurák jsou slušný a mravný 😀
nechcel som byť nemravný 🙂
jo a ten tvůj znám kapku jinak KUK ... Kurvo Uvař Kafe
ředitel si vybírá novou sekretářku a zjišťuje jejich odborné znalosti a kvality


hezké a vyvinuté blondýny se ptá a znáte Ludolfovo číslo ?





blondýna se chvíli rozmýšlí a pak váhavě odpoví " znám ale momentálně si nemohu vzpomenout kam se při tom dávají nohy " 🙂))
Přijde ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku: PUK.


>>>> > Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.


>>>> > Ředitel: Pindo Uvař Kafe.


>>>> >


>>>> > Sekretářka uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny, postaví šálek


>>>> > na stůl a ptá se: KSČ?


>>>> > Ředitel udiveně hledí a sekretářka s milým úsměvem odpoví:


>>>> > Kolik Sladíš Čuráku?