Co se týče toho prolisu na vaničce, měl jsem ho na eRku taky ( r.v. 1978 ). Fotku asi nikde nemám 🙁


Do nádrže jsem nekoukal.
M8, to je přesně ten prolis... řezal jsem tu podlahu kufru včetně 10cm pásu podběhů za účelem implementace do eRka...
ta naše 110LS je rok 75, kamoš má rok 73 a má bez žeber a dokonce tvrí, že tam vejde o 7 litrů méně jak mě
Gotreku myslíš totok? http://skoda110r.com/archiv/podstatne%20detaily/karoserie/vanicka1.jpg jednu takovou taky doma mam ...to taky odpovídá prvním modelům 😉
To nevím... je to Š100 co jsem dostal na zlikvidování... Dalším rozdílem oproti tomu co jsem kdy viděl je že na podlaze kufru v plechu nad vaničkou je prolis... vypadá jako na uložení heveru nebo tak něco... Taky jsem ho v žádný jiný Š100 neviděl
není to z modelu 72, který má nalévací hrdlo asi o 10cm níž než ostatní? ty příčky by odpovídaly zábraně proti odlévání
já mám totéž na naší 110LS ... nádrž je původní
O víkendu jsem vyndal nádrž z jedný stovky, a při pohledu do nalévacího hrdla jsou vidět vertikální žebra přímo v nalévacím otvoru. To jsem viděl poprvé... Copak to je za zvláštní nádrž? Ví někdo? ;O)