Aha, no pošli maila Džonovi a uvidíš 😉 Rád bych Ti pomohl, ale ještě jsem neokusil svobodu Firefoxu, jsem jen řadový Explorerista. Máme doma sice Foxteriera, ale ten o zobrazení fotek projevuje zájem žalostný 😀DD
Jinak tady to ještě celkem je přehledné, ale v tom malým okně přímo u článku při editaci v tom mám maglajs, že nepoznám, která fotka má jaký číslo. Díky Jerrom
A Firefox:
Chci se zeptat, jeslti by nešlo upravit zobrazování fotek u článků...teda doufám že to nedělá jen mě. Dělá mi to pod Firefoxem, pod Explorerem to jde normálne viz fotky


Explorer: