Víčko brzdovky a expanzka

Víčka tam mají to vím, i gumová těsnění. Ale ten plech ne. Alespoň co já vím. Ale možná že na prodejně v Jičíně ho maj, kdo ví. Zkus se mi poptat. Mně by stačil i použitej, mám tu mraky konzol a mraky nádobek, ale všechno je bez víček 😕
Kupoval jsme nové víčko brzdovky před týdnem. V Prondu mě stálo 7Kč. Těsnění a plech měly taky ( ten jsem nebral ). Myslím že by se dala sehant i ta expanzka. Mám se ti zeptat?? Kdyžtak zavolej.
Neválí se někomu doma pěkná zachovalá, ideálně nová expanzka Š120 ? Stejně tak bych potřeboval plech co je ve víčku brzdové nádobky mezi gumovým těsněním a víčkem. Ani jedno se mi nepodařilo sehnat.