Je to dobrá akce ,loni jsem to jel. Svezení v erzetách bude docela nářez.Letos mi to zatím pracovně nevychází tak pokud nezlomím šéfa budu vám jen tiše závidět!!
Hele kucí, nepřijedete někdo k nám na tuhle akci? Je to zaměřený hlavně na vozy Škoda Octavia - 110R (myslim, že i jedno pěkný Rápo jednou vzali). Mírný úpravy ve stylu Eršeho nebo Free letadýlka by tu snad nebyly překážkou. Účastníci mají možnost navštívit muzeum Škoda v Mladý Boleslavi, svezou se na uzavřený RZ Bohemky - Staroměstská v Mladé Boleslavi a pak RZ Svárov - Tanvald, pak se pokračuje do Liberce, tak je možnost shlédnout muzeum v pivovaru Konrad a pak někudy do Jičína, kde bude v kempu Rumcajs (je zde možnost ubytování) ukončení...
Akce se pořádá ve dnech 15.6. - 17.6.2007. Více info na odkazu v sekci AKCE.
Tuhle akci jako každej rok pořádáme a tak bych rád zjistil jestli by někdo z tohohle webu taky nechtěl dorazit...
8. červen 2007