Výztuže
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
alf76
7. červen 2007
Děkuji ALF76
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
7. červen 2007
mrkni k Davesovi na stránky, něco o rámech tam má/měl
www.skoda.daves.cz
Líbí se
Link
Odpovědět
alf76
7. červen 2007
Nemáte nekdo nějakou dokumentaci pro výztužný rám pro 130RS
Líbí se
Link
Odpovědět
7. červen 2007