Já mám motor z fáva v eRku už asi rok. Policajti mě chytli jen jednou a to se mi pod kapotu nedívali a na STK mi chlápek dělal technickou už potřetí, a tak to prošlo i bez úplatku 😉
Jo jo. Ja řesil stejny problem v unoru pri prepisu. - Udelaji ti výmaz cisla motoru, takze si muzes libovolne (treba dvakrat denne) menit motor, ale stejneho typu (např u Š105 je za lomitkem jednicka, tak musi byt jednicka i na vsech motorech nasledujicich).... A motor z fava ti pozná 90% policajtu . O technicích na STK ani nemluve...
Číslo motoru ti sice vyškrtnou ale zdůrazní že jiný motor musí být (pokud máš eRko) typ 4 (to je to čislo za lomítkem) a fanouš tam má 135 nebo 136 a jak tu psal někdo předemnou i když to překlepneš tak na STK nejsou blbý.Jediná cesta vede úplatkem 🙂
Tome, z hlediska současné legislativy to nelze. Kámošovi řekni, že se mýlí. Vše se dočteš tady:





http://www.skoda110r.cz/file_download.php?fid=67





Je to víc, než jednoznačné
¨vyskrtnout cislo jde ale favorit se peci jen od litinovejch petikanalu trosku lisi a technici nejsou blbi....
Ahoj eRkaři 🙂 Potřebuju vědět jak je to teď s STK pokud si do eRka dám motor z fáva...Kámoš říkal že teď je motor veden jako náhradní díl...tak že s tím nebude problém. Ještě jsem slyšel že z techničáku lze nechat vyškrnout číslo motoru....Jak to teda doopravdy je? Díky za odpovědi 🙂