Fotku jedine po vikendu, ale je to ten nesmysl se ctyrhranem, na kterem je packa otevirani dveri (zevnitr) plus tahlo k zamku (chapano zamku jako mechanismu, ne zamku jako zamku na klic). Je to zhruba uprostred dveri a to jak vertikalne, tak horizontalne a drzi to na dvou nebo trech sroubech. To musis najit 🙂
13. červen 2007