135 z fáva by se měli rovnat 135 z fely a to samý se 136kou. O MPi sem slyšel, že jsou o slzu vyšší, ale vzhledem ke kompresnímu poměru shodnýmu s klasickou 136 soudim, že to bude kachna...
Ještě otravuju, pokud vyměním v motoru v Favorita písty za písty z Felicie, stane se něco? Přibude výkon? Ubyde výkon nebo to bude pořád stejné? Děkuji moc za odpovědi
18. červen 2007