Byly vyprodány před pěti lety 😀
dobrý den,nebyl by k mání ještě jeden pár tech krytů na zadní světla na 110r? měl bych vážný zájem.
VYPRODÁNO
psal jsem ti mail
Myschak, Jarda.r Pro vás platí to samé. pište volejte přijedte, prostě dělejte co chcete čaruji a mám takže si vás znamenám a pokud pošlete adresu tak já pošlu kryty.
prson: posli adresu na kuba.misa@seznam.cz a třeba se slituji a nejaké vykouzlím.
to nejsou všechny které jsou k mání, ale na víc jsem u sebe nemel peníze.
Pro mě taky jeden páreček pokud ještě jsou...


Dík
Jsem trotl, proč jsem toto téma nesledoval :´( Bral bych taky jedny, jenže když se tak na Vás dívám, tak už nebudou. Ale kdyby jen přece, byl bych toooooooooolik rád 😉 díky
A jedny pro mě pokud ještě jsou. Děkuji
A jedny pro Lucinku přece!!!
Ahoj, mohl bych také poprosit o jeden pár? Dík moc. Pro jistotu se ale musím zeptat, jestli je k dispozici pravý i levý kryt a nebo jsou všechny stejné. Předem dík za info.
beru taky jeden pár
tý woe, to je úroda...





no tááák... beru tyyy... tyyy... no všechny 😀
daves : ukaž které
zadních světel na 100/110... prosím
tak mě pokryj jedním párem 🙂
hansi a m8rinek psal jsem vám na mail


Dnes jsem byl pro zadní kryty a je jich trosku víc než bylo nahlášeno, jsem schopen pokrýt ještě tak 5 lidí
Doprd.... dik Davide za spatnou zpravu 😉 tenhle tejden je proste jedno velke - 🙁(((((((((
Hansi Když jsem se dovolal já už bylo pozdě😕'(
prosim kryty svetel 1x !Dekuji Hansi
Zdar mám velkej zájem aspon o jeden pár jen se ti dovolat 🙂
Prave jsem se vratil z obchodu a mají posledních 6 krytů zadních svetel na 100-110r- 220kč/ks. Pár kousků komplet zadních světel na užovku 460kč/ks, blinkry do narazníku. A přední světla na tatru 603komplet s hrncem 620kč/ks.(přídavná bez parkovačky) pasují na erko.


jestli má někdo o něco zájem dejte vědět na tel 608723382 jsem ochoten to koupit a poslat. Ale dřív než ve středu se tam znovu nedostanu. Snad prý najde i zadní světla na litr, ale asi jen dva kusy